HİZMETLERİMİZ

Başka şehirde bir araç beğendiniz, uzaksınız yada gitmek için vaktiniz mi yok? Kapora dolandırıcılığı olduğunu mu düşünüyorsunuz? İlanı bize atmanız yeterli. Ekspercin temsilcimiz sizin yerinize araç sahibiyle buluşup fotoğraf ve video kaydı ile ilanda yer almayan kusurların tespitini yapıp sizi bilgilendirsin. Dilerseniz bulunulan yerde güvenilir bildiğimiz bir ekspertiz firmasına götürüp detaylı ekspertize koysun. Ekspertiz yapılırken aşama aşama fotoğraf ve video kaydı alıp Whatsapp üzerinden araca ait her şeyi anlık olarak görmenizi sağlayalım. Ekspertiz bittikten sonra ise raporu aynı anda size atalım. Böylelikle beğendiğiniz ancak durumundan emin olmadığınız araçları alıp almamaya şehir değiştirmeye gerek kalmadan daha sağlıklı karar verin. 

Araç incelemesi ve yapılan ekspertizden memnun kaldınız, aracı beğendiniz ancak yoğun iş temposu sebebiyle şehir dışına çıkmadan beğendiğiniz araç adınıza satın alınıp kapınıza mı gelsin istiyorsunuz?

Bulunduğunuz ilin noterinden temsilcimiz adına 1 (bir) günlük vekalet verin. Vekaletname yoluyla araç  alım işleminizi gerçekleştirip ruhsatı sizin adınıza çıkartalım. Plaka değişikliği istiyorsanız Şoförler Odasında plakayı değiştirelim. 

Aracınız talebinize göre anlaşmalı kaskolu çekiciler yada temsilcimiz vasıtasıyla sürülerek bulunduğunuz ile kapınıza kadar getirilsin.

Size uzak bir ilde internet ortamında beğendiğiniz bir ürün var ancak sahibinden yada üründen emin mi değilsiniz? Sizler için kapora dolandırıcılığına karşı her ilde ekspercin temsilcilerimiz var. İlanı bize atın, temsilcimiz ürün sahibiyle buluşup ürünü yerinde inceleyip fotoğraf ve video ile ürünün durumunu göstersin. Ürünü almak  isterseniz ücreti ödeyip vermiş olduğunuz adrese kargolayalım.

Doğum günü, evlilik yıl dönümü gibi özel günlerde istediğiniz şehirde sizin adınıza alışveriş yapıp aynı gün teslimat garantisiyle dilediğiniz adrese ve kişiye gerekli teslimatı yapıyoruz.

Başka bir şehirden almanız gereken bir evrak (diploma, transkript belgesi,iş takip dosyası vb) mı var. Temsilcimiz sizin yerinize istediğiniz adrese giderek ilgili kişi yada kişilerden evrakı alsın. Aynı gün içersinde tarafınıza göndermek üzere vermiş olduğunuz adrese kargolayalım.