KURUMSAL

EKSPERCİN KİMDİR ?

· Ekspercin doğruluk, dürüstlük ve güvenilirliği benimsemiş ve bütün çalışmalarını bu değerler üzerine inşa etmiştir. Bu noktada topluma ve çevrenin ihtiyaç ve gereksinimlerine duyarlı hizmetler verebilmek amacıyla kurulmuş bir projeler topluluğudur. · Vaktinizden çalmadan başka şehirdeki işinizi halletmek mi istiyorsunuz? Artık o şehirde bir tanıdığa gerek yok. İsteyin, siz keyfinize bakarken biz işinizi güvenle yapalım. Ana Sayfaya git

Güvenilir ve tarafsız hizmet vermek amacıyla Türkiye’ nin birçok ilinde tüm ekibiyle sizlere hayatınızın her alanında kolaylıklar sağlar. Size uzak bir şehirden araba, ev, ya da arsa mı almak istiyorsunuz? Örneğin beğendiğiniz bir aracı il dışından almak istiyorsunuz. Bizimle irtibata geçmeniz yeterli… Temsilcimiz araç sahibiyle irtibat kurup aracı yerinde kontrol ediyor, detaylı fotoğraf ve video çalışması yapıp tarafınıza detaylı ve güvenilir bilgiler sunuyor. Dilerseniz detaylı ekspertiz yaptırıp ekspertiz raporunu fotoğraflayıp sizi net bir şekilde bilgilendiriyor. Kısacası durumunu bilmediğiniz araçlar için şehir şehir gezmenize gerek kalmıyor.

Size uzak bir yerden beğendiğiniz bir aracı almak istiyorsunuz fakat bunu yapmak için zamanınız mı yok? Ekspercinle irtibat kurup bize bilgi vermeniz yeterli. Sizin için o ildeki ekspercin temsilcimizi yönlendiriyoruz. Temsilcimiz sizin için araç sahibiyle buluşup aracı yerinde inceleyip size detaylı fotoğraf-video atıyor, dilerseniz güvenilir bildiğimiz ekspertiz firmasında ekspertize koyuyor ve detaylı rapor sunuyor. Temsilcimiz sunumunu yaptıktan sonra size sadece içiniz rahat bir şekilde aracı alıp almamak kalıyor.

Herhangi bir şehirde satın almak istediğiniz herhangi bir ürünü sizin için yerinde inceler. Ürünle alakalı detaylı bilgi verir, dilerseniz adresinize kargolar.

Ekspercin beğendiğiniz araç, ev, arsa, eşya, hediye vb. yerinde inceleyip fotoğraf ve video kaydı ile sizlere detaylı ve tarafsız bilgi verir. Sizde alıp almamaya karar verirsiniz. Böylelikle gereksiz zaman kaybı yaşamamış olursunuz.

Ekspercin sahibi olduğunuz motorlu taşıtların kasko- sigortasını uygun fiyatlar ve farklı paket seçenekleriyle sizlere sunar. Sizde zamanı gelmiş olan kasko -sigortalarınızı bizden fiyat alıp yaptırabilirsiniz.

Uzak olduğunuz bir ilden almanız gereken bir eşya ya da evrak (diploma vb) almanız gerekiyor. Ancak o şehirde tanıdığınız mı yok? Bize ulaşın evrakı ya da istediğiniz eşyayı bulunduğu yerden alalım adresinize güvenli bir şekilde kargolayalım.

Uzaktaki yaşlı ve hasta yakınlarınızI ziyaret etmek, ya da bulunduğu şehir içerisinde bir yere (hastane vb.) gitmesine yardımcı olmanız, refakat etmeniz gerekli ancak gidemiyor musunuz? O ildeki temsilcimiz sizin yerinize gerekli ziyareti yapar dilediğiniz yardımı sizin yerinize siz şehir değiştirmeden sağlar.

Uzaktaki yakınınız düğünü var ama gidemiyor musunuz? O ilde bulunan temsilcimiz sizin yerinize belirtilen düğüne gider yapmak istediğiniz takı ya da hediyeyi sizin yerinize sunar.

Sevdiğiniz birisine ( sevgiliniz, eşiniz, anneniz ya da doğum yapmış bir yakınınız olabilir) özel bir gün için çiçek mi göndermek istiyorsunuz? Bize ulaşmanız yeterli… Sizin adınıza talebiniz doğrultusunda hediye ve/veya çiçek alarak, belirttiğiniz adrese ulaştırarak hizmeti sonuçlandırıyoruz.

Vefat eden bir yakınınız için vefanızı göstermek istemeniz gayet doğal ve olası bir durum. Sevdiklerinizin mezarına güzel çiçekler ekilsin, yabani otlardan temizlenip sulansın yeşersin istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli…